Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • VANISH DO ODKURZACZY PIORĄCYCH 500ML

  14,90

  Szampon Vanish do odkurzaczy piorących o pojemności 500 ml. Dzięki unikalnej niskopieniącej formule dociera bardzo głęboko, usuwając najbardziej uporczywe zabrudzenia, nie naruszając struktury włókien.  

 • MORNING FRESH PŁYN DO NACZYŃ 900MLSWEET PEA FREZJA

  16,99

  Skoncentrowany płyn do mycia naczyń o przyjemnym i świeżym zapachu słodkiego groszku i frezji. Doskonale usuwa tłuszcz i zabrudzenia oraz jest bardzo wydajny, dzięki czemu starcza na dłużej. Morning Fresh od lat utrzymuje wysoką jakość i doskonałą formułę.

 • MORNING FRESH PŁYN DO NACZYŃ 900ML APPLE

  14,90

  Skoncentrowany płyn do mycia naczyń o zapachu świeżych jabłek. Doskonale usuwa tłuszcz i zabrudzenia oraz jest bardzo wydajny, dzięki czemu starcza na dłużej. Morning Fresh od lat utrzymuje wysoką jakość i doskonałą formułę. Testowany dermatologicznie.

 • MINOS PASTA PŁYNNA DO NAGROBKÓW 270ML.

  13,20

  Pasta w płynie Minos przeznaczona do czyszczenia i konserwacji nagrobków oraz innych polerowanych powierzchni kamiennych (lastryko, granit, marmur). Zapewnia doskonałe czyszczenie i pielęgnację. Nadaje lustrzany połysk oraz chroni i konserwuje je przed działaniem czynników atmosferycznych.

 • MINOS AKTYWNY PŁYN MYJĄCY SPRAY

  10,20

  Minos Active Cleaning Spray przeznaczony do czyszczenia nagrobków i polerowanych powierzchni kamiennych, takich jak mozaiki, granit i marmur. Aktywna piana skutecznie usuwa brud, pielęgnuje i nadaje połysk. Chroni przed kurzem i działa antystatycznie. Posiada przyjemny leśny zapach.

 • KOMFORT PŁYN DO RĘCZNEGO

  10,20

  Łagodny środek, który znakomicie pierze wełnę, naturalne jedwabie, jak również tkaniny z włókien sztucznych i mieszanych. Stworzony tak, by łączyć wszystkie ważne dla klientów cechy płynu do prania: chroni odzież i tkaniny. Jest delikatny oraz zapewnia pełen uroku, świeży zapach.

 • BIAŁY JELEŃ MYDŁO W PŁYNIE 1L ZAPAS

  21,50

  Hipoalergiczne mydło w płynie Biały Jeleń posiada specjalnie opracowaną formułę odpowiednią do codziennej pielęgnacji. Polecany do skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Regularne stosowanie sprawia, że skóra staje się miękka i gładka. Zalety: skutecznie usuwa zabrudzenia zawiera naturalne składniki nie podrażnia skóry nie zawiera alergenów zapachowych i sztucznych barwników posiada pozytywne wyniki badań dermatologiczny