Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Symbol zastępczy

  Mata podkładka stołowa owalna kuchnia krem

  6,90

  Mata podkładka stołowa owalna kuchnia krem to elegancka i funkcjonalna podkładka na stół wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego. Sprawdzi się jako element dekoracyjny oraz ochroni mebel przez zniszczeniem. Odporna na wysoką temperaturę skutecznie zabezpieczy stół przed gorącym garnkiem, talerzem bądź patelnią.

 • Symbol zastępczy

  Mata podkładka stołowa owalna kuchnia żółty

  6,90

  Mata podkładka stołowa owalna kuchnia żółty to elegancka i funkcjonalna podkładka na stół wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego. Sprawdzi się jako element dekoracyjny oraz ochroni mebel przez zniszczeniem. Odporna na wysoką temperaturę skutecznie zabezpieczy stół przed gorącym garnkiem, talerzem bądź patelnią.

 • Podkładki na stół prostokątne

  7,99

  Nowoczesne podkładki na stół z błyskiem wyróżnia się swoją praktycznością i stylowym wzorem. Pasują nie tylko do każdego stylu ale sprawiają, że każda jadalnia wydaje się bardziej przytulna. Podkładki chronią stół przed zarysowaniem czy pobrudzeniem, a dzięki swojemu materiałowi są łatwe w czyszczeniu. Wymiary: 30 x 45 cm Materiał: tworzywo sztuczne Dostępne 3 kolory

 • Podkładki na stół prostokątne

  6,99

  Nowoczesne podkładki na stół w pasy wyróżnia się swoją praktycznością i stylowym wzorem. Pasują nie tylko do każdego stylu ale sprawiają, że każda jadalnia wydaje się bardziej przytulna. Podkładki chronią stół przed zarysowaniem czy pobrudzeniem, a dzięki swojemu materiałowi są łatwe w czyszczeniu. Wymiary: 30 x 45 cm Materiał: tworzywo sztuczne Dostępne 3 kolory

 • Symbol zastępczy

  Mata podkładka stołowa owalna kuchnia brąz

  6,90

  Mata podkładka stołowa owalna kuchnia brąz to elegancka i funkcjonalna podkładka na stół wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego. Sprawdzi się jako element dekoracyjny oraz ochroni mebel przez zniszczeniem. Odporna na wysoką temperaturę skutecznie zabezpieczy stół przed gorącym garnkiem, talerzem bądź patelnią.

 • Symbol zastępczy

  Mata podkładka stołowa owalna kuchnia niebieski

  6,90

  Mata podkładka stołowa owalna kuchnia niebieski to elegancka i funkcjonalna podkładka na stół wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego. Sprawdzi się jako element dekoracyjny oraz ochroni mebel przez zniszczeniem. Odporna na wysoką temperaturę skutecznie zabezpieczy stół przed gorącym garnkiem, talerzem bądź patelnią.

 • Symbol zastępczy

  Mata podkładka stołowa owalna kuchnia fiolet

  6,90

  Mata podkładka stołowa owalna kuchnia fiolet to elegancka i funkcjonalna podkładka na stół wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego. Sprawdzi się jako element dekoracyjny oraz ochroni mebel przez zniszczeniem. Odporna na wysoką temperaturę skutecznie zabezpieczy stół przed gorącym garnkiem, talerzem bądź patelnią.

 • Mata podkładka stołowa owalna kuchnia czerwona

  6,90

  Mata podkładka stołowa owalna kuchnia czerwona to elegancka i funkcjonalna podkładka na stół wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego. Sprawdzi się jako element dekoracyjny oraz ochroni mebel przez zniszczeniem. Odporna na wysoką temperaturę skutecznie zabezpieczy stół przed gorącym garnkiem, talerzem bądź patelnią.