Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 • Patelnia z powłoką ceramiczną 30 cm Cook Line

  59,90

  PATELNIA ALUMINIOWA 30 CM 2,3 MM Z POWŁOKĄ CERAMICZNĄ (INDUKCJA) Patelnia wykonana ze stali węglowej z powłoką nieprzywierającą. Dno patelni jest dwuwarstwowe co sprawia, że jest ona niezwykle wytrzymała. Powierzchnia zewnętrzna wykonana jest z materiału odpornego na ciepło. Patelnia wykonana z najwyższej jakości materiałów. Wygodna rączka gwarantuje komfort użytkowania. Kolor: czarny w białe kropki Wzór : marmurkowy Zabezpieczenie produktu: nienagrzewający się uchwyt Nieprzywierająca powłoka Ergonomiczna rączka Nadają się do…

 • Patelnia do jajek marmurkowa KINGHOFF 24CM

  35,90

  Patelnia do jajek marmurkowa KINGHOFF 24CM to wysokiej klasy patelnia z wyprofilowaną powierzchnią dna, przeznaczona do smażenia placków, racuchów i jajek. Granitowa patelnia świetnie sprawdza się w każdej kuchni. KingHoff KH 3928 Patelnia do jajek marmurkowa KINGHOFF 24CM Właściwości: -Patelnia pokryta powłoką granitową, która zapobiega przywieraniu, jest odporna na ścieranie i wysokie temperatury, -Powłoka nie…

 • Patelnia granitowa KLAUSBERG 16cm

  34,50

  Patelnia granitowa KLAUSBERG 16cm to patelnia z niezwykle trwałą powłoką granitową – Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych. – Potrójna warstwa marmurowa. – Niezwykle odporna na zarysowania. – Można na niej przygotować pyszne i zdrowe potrawy, które nie utracą soczystości i walorów odżywczych. Cechy: nienagrzewający się uchwyt silikonowy Powłoka…

 • Patelnia marmurek 16cm KLAUSBERG

  34,90

  Patelnia z powłoką marmurkową. Wykonana z wysokiej jakości aluminium. Specjalny, wygodny uchwyt, miękki w dotyku. Można stosować na wszystkich rodzajach kuchenek, także na indukcji. Średnica 16cm.

 • Patelnia z powłoką marmurową KINGHOFF 14cm

  24,99

  Nowej generacji powłoka marmurowa CORFLON NON STICK to wybór dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna patelni, garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Przystosowana do wszelkiego typu kuchenek, także indukcyjnych. Nienagrzewająca, silikonowa rączka zapewnia komfort użytkowania. – Model produktu: KH-3976….

 • Patelnia z powłoką marmurową KINGHOFF 16cm

  27,90

  Nowej generacji powłoka marmurowa CORFLON NON STICK to wybór dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna patelni, garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Przystosowana do wszelkiego typu kuchenek, także indukcyjnych. Nienagrzewająca, silikonowa rączka zapewnia komfort użytkowania. – Model produktu: KH-3977….

 • Patelnia z powłoką marmurową KINGHOFF 26cm

  47,90

  Nowej generacji powłoka marmurowa CORFLON NON STICK to wybór dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna patelni, garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Przystosowana do wszelkiego typu kuchenek, także indukcyjnych. Ninagrzewająca, silikonowa rączka zapewnia komfort użytkowania. – Model produktu: KH-3982….

 • Patelnia z powłoką marmurową KINGHOFF 24cm

  41,90

  Nowej generacji powłoka marmurowa CORFLON NON STICK to wybór dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna patelni, garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Przystosowana do wszelkiego typu kuchenek, także indukcyjnych. Nienagrzewająca, silikonowa rączka zapewnia komfort użytkowania. – Model produktu: KH-3981….

 • Patelnia z powłoką marmurową KINGHOFF 22CM

  37,90

  Nowej generacji powłoka marmurowa CORFLON NON STICK to wybór dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna patelni, garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Przystosowana do wszelkiego typu kuchenek, także indukcyjnych. Nienagrzewająca, silikonowa rączka zapewnia komfort użytkowania. – Model produktu: KH-3980….