Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • POJEMNIK MULTI BOX – KWADRAT1,2L

  9,99

  Pojemnik o pojemności 1,2 litrów wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada szczelną przykrywkę zamykaną na klipsy. Otwierany od góry, zapewnia łatwy dostęp do umieszczonych wewnątrz produktów. Nadaje się do lodówki, zamrażarki oraz mikrofali. Można go również myć w zmywarce.

 • POJEMNIK MULTI BOX – KWADRAT/350ML

  5,50

  Pojemnik o pojemności 350 ml wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada szczelną przykrywkę zamykaną na klipsy. Otwierany od góry, zapewnia łatwy dostęp do umieszczonych wewnątrz produktów. Nadaje się do lodówki, zamrażarki oraz mikrofali. Można go również myć w zmywarce.

 • POJEMNIK MULTI BOX – KWADRAT 1,5L HOB021110

  11,50

  Pojemnik o pojemności 1,5 litrów wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada szczelną przykrywkę zamykaną na klipsy. Otwierany od góry, zapewnia łatwy dostęp do umieszczonych wewnątrz produktów. Szerokie zastosowanie: możesz w nim przechowywać żywność, detergenty, dokumenty, kuchenne przybory czy dziecięce zabawki. Nadaje się do lodówki, zamrażarki oraz mikrofali. Można go również myć w zmywarce.

 • POJEMNIK MULTI BOX 3L.

  17,90

  Pojemnik o pojemności 3 litrów wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada szczelną przykrywkę zamykaną na klipsy. Otwierany od góry, zapewnia łatwy dostęp do umieszczonych wewnątrz rzeczy. Szerokie zastosowanie: możesz w nim przechowywać żywność, detergenty, dokumenty, kuchenne przybory czy dziecięce zabawki. Nadaje się do lodówki, zamrażarki oraz mikrofali. Można go również myć w zmywarce.